Telekonferencja oszczędziła mi czasu i funduszy

Kosiarki, choć z pozoru wydają się być tylko zwyczajnymi urządzeniami służącymi do koszenia i ścinania trawy, są ważnym komponentem naszego ogrodu lub altany ogrodowej, w której je przechowujemy. Co ma wspólnego dbanie o ogród z telekonferencją? Sprawdź moją historię i poznaj odpowiedź na to pytanie.

Jakie cechy powinna mieć dobra kosiarka

Dobra kosiarka powinna się cechować nie tylko dokładnym strzyżeniem trawy, ale winna ona także pobierać mało energii elektrycznej, aby nie uszczuplić naszego budżetu oraz dbać o środowisko i ekologię. Coraz bardziej restrykcyjne i wyśrubowane wymogi stawiane państwom europejskim przez Unię Europejską wymuszają na nas wszystkich wzmożone zabiegi zmierzające do dbania o stan naszego środowiska, w którym wszyscy obcujemy. Pasja do prowadzenia i utrzymywania mojego własnego ogródka spowodowała, iż szybko odnalazłem w sobie swoją własną pasję zawodową, która przerodziła się w wieku dorosłym w handlowanie kosiarkami sprowadzanymi z zagranicy, a konkretnie od dostawców z Niemiec i Hiszpanii. Nie ukrywając mojego przywiązania do Polski oraz posiadania szeregu innych obowiązków, nie tylko tych zawodowych, zmuszony jestem do prowadzenia bardziej osiadłego i stacjonarnego trybu życia na terenie naszej ojczyzny, co spowodowało, że musiałem wpaść na pomysł w jaki będę prowadził rozmowy biznesowe z moimi dostawcami i innymi kontrahentami, z którymi wspólnie działam już od wielu lat. Przed zamawianiem określonej partii kosiarek z zagranicy zawsze kontaktuję się wcześniej z moimi dostawcami co do określonych parametrów, ceny oraz innych czynników mających bezpośredni wpływ na podejmowane przeze mnie decyzje zakupowe.

A teraz o telekonferencji

Telekonferencja stała się dla mnie idealnym sposobem na uzgadnianie wszystkich detali z paroma dostawcami na raz oraz z innymi kontrahentami, którzy pozostają cały czas na jednym łączu i z którymi jestem w stanie rozmawiać w czasie rzeczywistym. Daje mi to możliwość pozostawania w kraju, bez konieczności ciągłego jeżdżenia do krajów, z którymi prowadzę interesy. Poza tym jestem w stanie zaoszczędzić sporo pieniędzy na paliwie, które musiałbym wydać na te wszystkie kursy. Interes kwitnie i oby kwitł dalej, a pomogła mi w tym telekonferencja.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *