Najnowsze rozwiązanie laser biostymulacyjny cena Gliwice

Dentysta bez bólu i strachu, szybko leczący zęby, profesjonalny i bardzo uprzejmy. Powiecie pewnie, że to niemożliwe, że takich lekarzy nie ma, że wizyta u stomatologa zawsze jest nieprzyjemna. Nieprawda!

Co nowego dla Ciebie

Leczenie dentystyczne może być owszem długotrwałe, ale wcale nie musi być bolesne. Czasem na leczenie wystarczy jedna wizyta, czasem niestety zdecydowanie więcej. Kilka razy trzeba się spotkać ze stomatologiem, gdy wykonujemy leczenie kanałowe, czy musimy zastosować możliwości protetyczne. Walczmy jednak ze stereotypem, że zawsze musi to być wizyta bardzo nieprzyjemna i pełana stresu. Też tak do niedawna sądziłam, ale właśnie wtedy mój poprzedni dentysta odszedł na emeryturę i zaczęłam szukać kogoś nowego. Poprzedni był bardzo miły i dobrze leczył moje zęby, ale zawsze wizyta z leczeniem była naprawdę bolesna i pełna stresu. Nawet, jeśli zabieg odbywał się ze znieczuleniem to i tak panowała jakaś nerwowa atmosfera i jednak trochę czułam bólu. Poza tym samo podanie znieczulenia poprzez zastrzyk nie było niczym przyjemnym. Szukając dentysty na now natrafiłam na laser biostymulacyjny cena Gliwice. Zaciekawiona weszłam na stronę i poczytałam. Brzmiało naprawdę dobrze.

Co da Ci laser

Leczenie dentystyczne za pomocą lasera opisane było bardzo szczegółowo. Dowiedziałam się, że powinno się obyć bez bólu i bez zdenerwowania. W dodatku, że wszelkie rany powinny się szybciej goić, a więc również, ze mniejsze jest ryzyko wszelkich powikłań. Brzmiało, jak marzenie, zdecydowanie. Tylko, oczywiście na początku pojawiły się wątpliwości. Po pierwsze, czy to naprawdę tak dobrze działa, a po drugie ile to kosztuje. Uznałam jednak, że naprawdę warto to sprawdzić. Umówiłam się więc na wizytę, zwłaszcza, że miałam piątkę do wyleczenia. Okazało się, żemartwiłam się zupełnie niepotrzebnie. Laser biostymulacyjny cena Gliwice to zdecydowanie dentysta, na którego czekałam. Wizyta kosztuje niewiele w porównaniu z niektórymi gabinetami, które przeglądałam. Obsługa cały czas uśmiechnięta, uspakajająca. Choć właściwie nie ma z czego uspokajać. Bo nic mnie nie bolało. Siadłam na fotel, najpierw, oczywiście standardowy przegląd, a potem przejście do sedna, czyli leczenie kanałowe piątki. Zdjęcie rentgenowskie już miałam, więc poszło szybko. Dentystka coś pogrzebała, coś porobiła, ale właściwie nawet nie zdążyłam zastanowić się, co dokładnie, bo nagle stwierdziła, że na dziś koniec. I całe moje oczekiwanie na ból poszło na marne. Nerwy okazały się nie potrzebne. Byłam w szoku, że można tak sprawnie i tak bezboleśnie leczyć zęby.

Szczęśliwe zakończenie

Dziś już jestem po pełnym wyleczeniu mojej nieszczęsnej piątki i muszę przyznać, że lepiej być nie mogło. Tylko żałuję, że nie znałam tego dentysty wcześniej. Jednak leczenie laserem okazało się tak skuteczne, jak w opisie. Jeśli masz możliwość sama spróbuj. Pozbądź się strachu przed dentystą raz na zawsze.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *